Розпочато будівництво першого в світі вантажного судна-робота
23 Травня , 2017
SpaceX провела випробування основного двигуна першого ступеня своєї важкої ракети
23 Травня , 2017

Фарба перетворить будь-яку поверхню в сенсорну панель

Ні, звичайна фарба для цього абсолютно не підходить, а ось та, що створена фахівцями американського університету Карнегі — Меллон, точно згодиться. Команда дослідників Future Interfaces Group розробила фарбу Electrick, завдяки якій в сенсорну панель можна перетворити практично будь-яку поверхню. Творці технології вже продемонстрували, як за допомогою фарби звичайне кермо автомобіля перетворюється в сенсорний контролер, з якого можна керувати панеллю приладів.

Потім дослідники нанесли фарбу на електрогітару, перетворивши дерев’яне деко інструмента в повноцінну сенсорну панель, за допомогою якої можна регулювати звук і налаштовувати ефекти.

Крім цього, вуглецево-провідна фарба може використовуватися і для інших цілей: наприклад, перетворити стіл у тач-панель, за допомогою якої легко намалювати графік або схему, музичний інструмент, що реагує на постукування пальцями, і багато чого ще. Навіть звичайну іграшку таким чином можна перетворити в інтерактивну. Пофарбована Electrick поверхня підтримує мультитач, тому розробку можна застосовувати і для більш складних завдань.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline