Інноваційний 3D-принтер Blackbelt замінить конвеєр (відео)
14 Червня , 2017
Lyft і nuTonomy створять автопарк безпілотників для тестування в США
14 Червня , 2017

Facebook запустить месенджер для дітей

Питання безпеки у Всесвітній павутині стосуються не тільки захисту від вірусів і інших шкідливих програм, але і торкаються питання захисту дітей від небажаної інформації. І якщо зі звичайними сайтами або відеохостінгами справа більш-менш налагоджена, то в соціальних мережах встежити за активністю маленьких користувачів вкрай складно. Цим же питанням, якщо вірити джерелам, задалась і компанія Facebook, яка має намір випустити спеціальний месенджер для дітей. Він не буде вимагати аккаунту в Facebook, але дозволить дорослим контролювати своїх дітей і забезпечить належний рівень безпеки.

Про намір випустити особливий месенджер пише видання Engadget, співробітники якого вказують, що нова розробка команди Марка Цукерберга буде конкурувати з аналогічними продуктами на кшталт Snapchat. Швидше за все, введення подібної міри пов’язано ще й з тим, що, незважаючи на велику потужність серверів компанії, вони все ще не дуже добре справляються з завданням видалення небажаного контенту протягом 24 годин після публікації. Варто зазначити, що від подібної проблеми страждає не лише Facebook, а й Twitter і YouTube.

Новий додаток, судячи з чуток, буде носити назву Talk, дозволить повністю контролювати контакти дітей і підлітків і призначений для осіб віком до 16 років. Talk дозволить грати в ігри, ділитись фото та записами з рідними та друзями. При цьому воно не потребує аккаунту в Facebook, але дорослі за допомогою «старшого» мессенджера зможуть контролювати контент, який дитина може переглядати в Мережі. На даний момент дата виходу клієнта, а також інші подробиці залишаються невідомими.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: