Motochimp – мініатюрний електроскутер від Vanda Electrics (відео)
25 Червня , 2017
В створення Innovation District ІТ Park у Львові інвестують $ 95 млн
25 Червня , 2017

Естонія дозволила використання роботів-кур’єрів

Засновники Skype ще три роки тому відкрили нову компанію Starship Technologies і зайнялись розробкою роботів-кур’єрів, здатних перевозити посилки вулицями на швидкості близько шести кілометрів на годину. Ці роботи вже проходять випробування в різних країнах світу, а днями і естонський парламент схвалив ідею з використанням роботів-кур’єрів на всій території країни.

Для того, щоб все було законно, робот повинен бути не більше одного метра у висоту і не більше 1,2 метра в довжину. Вага робота обмежується 50 кілограмами, а корпус обов’язково повинен бути білого кольору. Обов’язкова наявність у робота-кур’єра фар і світловідбивачів. Всім цим вимогам роботи від Starship Technologies відповідають, так що дуже скоро такі кур’єри можуть здійснювати доставку по всій Естонії.

В кінці минулого року роботів Starship Technologies почали тестувати в різних країнах. Зараз їх можна зустріти на вулицях 60 міст, але там вони перебувають у напівлегальному становищі і обмежені в можливостях, хоча в деяких містах і країнах роботам дозволили вільно пересуватись по вулицях. В американських штатах Вірджинія і Айдахо, наприклад, були прийняті поправки до законодавства, що регулюють пересування роботів по вулицях, а в Сан-Франциско, де відповідні закони прийняли раніше, навпаки, не оцінили турботу роботів про людей і хочуть скасувати поправку, що дозволяє їх використання.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: