Безпілотні електромобілі від Amber з’являться на вулицях раніше, ніж від Tesla, Waymo і Über
15 Липня , 2017
«Розмовляюча камера» від Microsoft допоможе слабозрячим пізнавати світ
16 Липня , 2017

Energy Observer – морське судно, що повністю працює за рахунок поновлюваних джерел енергії

Морське судно Energy Observer — відреставрований спортивний катамаран — по-своєму унікальне: воно повністю функціонує за рахунок відновлюваних джерел енергії – вітру, сонця і водню, що виділяється з води методом електролізу. Зараз Observer знаходиться в самому початку шестирічної кругосвітньої подорожі. Першою його зупинкою став Париж.

Ідея поновлюваних джерел не нова: досить згадати «вітрильну» епоху. Однак Energy Observer – судно епохи хай-тек. Його джерелами енергії стали сонячні панелі і вітрові генератори. Їх доповнює електролізер – інноваційна установка, що розкладає методом електролізу воду на водень і кисень.

Судно Energy Observer

Отриманий водень збирається у спеціальні баки і використовується, коли інші джерела — сонячні та вітрові — в силу погодних умов не діють. Електродвигуни судна крім основної, виконують функцію гідрогенератора, коли судно йде в режимі кайтсерфінгу.

Energy Observer

Зупинка в Парижі – перша зі 101 запланованих на найближчі шість років. Всі вони будуть використані для демонстрації можливостей енергетично незалежних судів, як альтернативи судам на викопному паливі.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline