Безпілотні електромобілі від Amber з’являться на вулицях раніше, ніж від Tesla, Waymo і Über
15 Липня , 2017
«Розмовляюча камера» від Microsoft допоможе слабозрячим пізнавати світ
16 Липня , 2017

Energy Observer – морське судно, що повністю працює за рахунок поновлюваних джерел енергії

Морське судно Energy Observer — відреставрований спортивний катамаран — по-своєму унікальне: воно повністю функціонує за рахунок відновлюваних джерел енергії – вітру, сонця і водню, що виділяється з води методом електролізу. Зараз Observer знаходиться в самому початку шестирічної кругосвітньої подорожі. Першою його зупинкою став Париж.

Ідея поновлюваних джерел не нова: досить згадати «вітрильну» епоху. Однак Energy Observer – судно епохи хай-тек. Його джерелами енергії стали сонячні панелі і вітрові генератори. Їх доповнює електролізер – інноваційна установка, що розкладає методом електролізу воду на водень і кисень.

Судно Energy Observer

Отриманий водень збирається у спеціальні баки і використовується, коли інші джерела — сонячні та вітрові — в силу погодних умов не діють. Електродвигуни судна крім основної, виконують функцію гідрогенератора, коли судно йде в режимі кайтсерфінгу.

Energy Observer

Зупинка в Парижі – перша зі 101 запланованих на найближчі шість років. Всі вони будуть використані для демонстрації можливостей енергетично незалежних судів, як альтернативи судам на викопному паливі.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: