Винахідник літального костюму випробував його і встановив світовий рекорд швидкості
10 Листопада , 2017
Перша космічна сонячна електростанція буде Китайською
10 Листопада , 2017

Електровантажівка E-FUSO ONE Vision від Daimler з запасом ходу 350 км

На автосалоні в Токіо підрозділ Mitsubishi Fuso Truck, що входить до складу концерну Daimler, представила новий бренд, який буде сконцентрований на виробництві повністю електричних вантажівок і автобусів.

В якості першої моделі нової марки компанія показала прототип повнопривідної електровантажівки під назвою E-FUSO ONE Vision.

Як заявляє Fuso, вантажний транспортний засіб відноситься до категорії «Class 8 truck», важить 23,26 тонни і має вантажопідйомність 11,11 тонн, що на 1,8 тонни менше, ніж у його дизельного аналога. Запас ходу електричної моделі на одному заряді становить 350 км, що забезпечується батареєю ємністю до 300 кВт*год.

«E-FUSO Vision One демонструє погляд FUSO на найближче майбутнє електричних вантажівок, які зможуть використовуватись далеко за межами міст. Цей прототип ілюструє можливості розширення використання електровантажівок від внутрішньоміських маршрутів до автомагістралей. Сьогодні ця технологія орієнтована на поїздки середньої дальності, але вже зовсім скоро вона зможе працювати і на довгих дистанціях», – пише FUSO в своєму прес-релізі.

Очікується, що нова вантажівка з нульовими викидами від Daimler вийде на ринки Європи, США та Азії протягом чотирьох років, однак більш точні терміни німецький концерн поки не встановив.

Электрические грузовики FUSO

 

Джерело: daimler.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline