У поліції Великобританії з’явився підрозділ безпілотників
22 Липня , 2017
Глава Blue Origin показав нову фабрику для будівництва ракет
22 Липня , 2017

Електромобілі Nissan Leaf нового покоління отримають «розумну» педаль e-Pedal (відео)

Рекуперативне гальмування – одна з найбільш цікавих і характерних особливостей електромобілів. У той час як практично всі електричні моделі на ринку володіють цією функцією, вона налаштована по-різному для кожного автомобіля.

Nissan обіцяє одну з найбільш передових систем рекуперативного гальмування для свого електрохетчбека наступного покоління. Напередодні вересневого запуску Nissan Leaf 2018, компанія все більше привертає увагу громадськості всілякими тизерами, а також розкриває деякі деталі його характеристик, і сьогодні – це нова функція «e-Pedal».

Як заявляє Nissan, новий «Ліф» буде обладнаний революційною системою допомоги при водінні – e-Pedal, яка виводить звичний спосіб керування автомобілем на новий рівень.

«Досить натиснути кнопку на центральній консолі, і ця система перетворить вашу педаль акселератора в електронну e-Pedal, щоб ви могли прискорювати або сповільнювати рух, а також зупиняти автомобіль, оперуючи тільки однією педаллю. e-Pedal – перша в світі система управління за допомогою однієї педалі, що дозволяє водієві повністю зупинити автомобіль (навіть на горбистій місцевості), утримувати його нерухомим на спусках або підйомах, а потім негайно продовжити рух.

90% всіх дій управління автомобілем водії зможуть виконувати за допомогою однієї єдиної педалі. В результаті процес водіння стане більш захоплюючим і менш стомлюючим. В умовах інтенсивного транспортного потоку і міських поїздок водіям більше не доведеться постійно оперувати педалями гальма і акселератора – керувати автомобілем стане простіше і приємніше.

Система e-Pedal являє собою ще одну важливу віху на шляху Nissan до реалізації своєї обіцянки – просувати доступні і передові системи допомоги при водінні. Щоб водіння стало безпечнішим і цікавішим, такі системи розробляються в рамках стратегії «Intelligent Mobility» Nissan. Вона покликана радикально змінити уявлення про те, що служить джерелом енергії для автомобілів, як вони рухаються і як інтегруються в життя суспільства», – пише Nissan.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: