Японський дрон допоможе астронавтам МКС проводити експерименти
21 Липня , 2017
Інженери Disney продемонстрували свої досягнення в галузі аніматроніки
21 Липня , 2017

Електромобіль від Volkswagen буде коштувати $28 тис – на $7 тис дешевше Tesla Model 3

Volkswagen поспішає протиставити Tesla Model 3 свій перший повністю електричний автомобіль, побудований на новій платформі який отримав назву I. D. Concept. І хоча специфікації німецького концепту виглядають цілком конкурентоспроможними з американським електрокаром, до цього моменту в компанії не називали конкретного цінового діапазону.

Той факт, що Tesla на даний момент є найбільш помітним гравцем у сегменті електромобілів можна пояснити як видатними здібностями Ілона Маска, так і відсутністю серйозної конкуренції з боку великих автовиробників. Однак, вірогідно, спочивати на лаврах Tesla залишається лічені роки, так як «зубри» автомобілебудування вступають у гру по-справжньому. Наприклад, Volkswagen вже заявив, що його перший справжній електромобіль I. D. буде на $7-8 тисяч дешевшим свого основного конкурента, яким німецький автовиробник вважає Tesla Model 3.

Таку заяву зробив головний стратег бренду Томас Седран (Thomas Sedran), який не тільки озвучив різницю в $7-8 тис., але і назвав конкретний цінник майбутнього електромобіля I. D. — близько $28 тис. При цьому за словами представників Volkswagen, їх модель отримає запас ходу від повного заряду батарей в діапазоні від 400 до 600 км по європейському стандарту NEDC.

Творці Tesla Model 3 офіційно не озвучували запас ходу, виміряний за даною методикою, однак якщо екстраполювати дані американського циклу EPA 215 миль, то отримаємо приблизно 400 км, що відповідає нижній межі діапазону VW. При цьому об’єктивно порівняти пробіг обох моделей на даний момент неможливо, так як поки це тільки заплановані, а не виміряні показники, та й напевно у цих електромобілів буде кілька модифікацій з різним об’ємом батарей.

Цікаво, що поки Volkswagen порівнює свій електромобіль Golf-класу з Model 3, сама Tesla позиціонує свою новинку як конкурента більш дорогим і преміальним BMW 3-Series і Audi A3. Нагадаємо, що німці збираються випустити свій електромобіль I. D. (серійна версія отримає назву Neo) на європейський ринок вже до 2019-2020 років, так що чекати конкуренції залишається зовсім недовго.

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: