Чергова супербатарея з алюмінію та графену має заряджатись лише за 5 секунд
3 Січня , 2018
Харків’янин створив унікальну батарею для електромобілів (відео)
4 Січня , 2018

Електрокар-трансформер Earth-1

Японські фахівці завжди були не тільки висококваліфікованими, але і мали хорошу фантазію. Наприклад, нещодавно група інженерів з компанії Four Link Systems представила перший у своєму роді електромобіль-трансформер.

Причому, дизайн авто був розроблений художником Куніо Окаварою, відомим по серії аніме Gundam, тому зовнішній вигляд автомобіля багато хто порівнює з головою величезного робота з аніме.

Повертаючись до розмови про електрокар, хочеться відзначити особливий видозмінний каркас. У компактному вигляді автомобіль володіє великою маневреністю і займає дуже мало місця. Однак коли елементи машини розсуваються, центр ваги електрокару зміщується нижче, сам він стає довшим, втрачає в маневреності, але значно додає в швидкості. Процес «трансформації» здійснюється за допомогою спеціального маніпулятора, розташованого в салоні.

Зараз Earth-1 проходить заключну серію випробувань, після чого почнеться масове виробництво електрокарів-трансформерів. Зараз вартість авто оцінюється в 70 000 доларів США, що чимало, але варто враховувати той факт, що деталі для створення машин такого роду відсутні на ринку, тому їх довелось розробляти з нуля. Самі ж розробники думають, що їх авто буде хорошим варіантом не лише для мешканців густонаселених міст, але і для агентств каршерінгу. Причому у авторів авто є всі шанси на успіх, адже у компанії Four Link Systems вже є багато замовлень, серед яких, крім вже згаданих служб спільного використання автомобілів, є і один з міжнародних аеропортів, де нові авто будуть використовуватись для пересування по території.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: