Як схрестити сонячні панелі і вітряк для постачання енергією багатоповерхівок придумали в Німеччині
16 Червня , 2017
Нові прогнози Рея Курцвейла про майбутнє людства
16 Червня , 2017

Електрокар Fisker EMotion отримає запас ходу 640 км і ціну $130 тис

Дизайнер Хенрік Фіскер готується повернутися на ринок електрокарів з новим «зеленим» автомобілем під назвою EMotion. Творець гібридного суперкара «Karma» має намір перевершити своє попереднє творіння з абсолютно новим електромобілем з запасом ходу понад 600 км. Новий електромобіль Fisker EMotion виглядає дуже футуристично завдяки низькому капоту і стильним доданими фарам. Двері авто піднімаються вгору. У конструкції використані карбон і алюміній. Деталі інтер'єру Фіскер поки не розголошують, але відомо, що автомобіль отримає панорамний дах із змінною ступенем тонування, камери 360-градусного огляду і систему автономного руху. Читайте також: Електромобілі NEVS 9-3 і NEVS 9-3X вперше показані публіці Новий електрокар Fisker здатний розвинути 260 км/год, а ось динаміка розгону поки не розголошується. Зате відомо, що запас ходу електромобіля складе понад 640 км Домоглися цього, встановивши акумуляторну батарею з графеновыми електродами. Зарядити електрокар на 25% (160 км шляху) можн..

Дизайнер Хенрік Фіскер готується повернутись на ринок електрокарів з новим «зеленим» автомобілем під назвою EMotion. Творець гібридного суперкару «Karma» має намір перевершити своє попереднє творіння абсолютно новим електромобілем з запасом ходу понад 600 км.

Новий електромобіль Fisker EMotion виглядає дуже футуристично завдяки низькому капоту і стильним фарам. Двері авто піднімаються вгору. В конструкції використані карбон і алюміній.

Электромобиль Fisker EMotion станет конкурентом Tesla Model S

Деталі інтер’єру Фіскер поки не розголошують, але відомо, що автомобіль отримає панорамний дах зі змінним ступенем тонування, камери 360-градусного огляду і систему автономного руху.

Новий електрокар Fisker здатний розвинути швидкість 260 км/год, а ось динаміка розгону поки не розголошується. Зате відомо, що запас ходу електромобіля складе понад 640 км Досягли цього, встановивши акумуляторну батарею з графеновими електродами.

Зарядити електрокар на 25% (160 км шляху) можна всього за 9 хвилин. Придбати електромобіль Фіскер в базовій комплектації можна буде за $129 900. Показати публіці машину виробник планує 30 червня. В цей же день розпочнеться прийом попередніх замовлень.

В плани Фіскера також входить створення другого електрокару, який на відміну від «поштучного» EMotion, вийде в масове виробництво, а після, має з’явитись ще одна, більш доступна новинка. Вірогідно, збірка цих електромобілів буде делегована іншим компаніям, оскільки власного автомобільного конвеєру Fisker поки не має.

Нагадаємо, інформація про те, що данський дизайнер відкриває нову електромобільную компанію, з’явилась на початку жовтня 2016 року. До цього Фіскер володів іншою фірмою з назвою Fisker Automotive, яку згодом викупив китайський автовиробник Wanxiang Group і перейменував в Karma Automotive.

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: