Alphabet створює енергосховища на розплавленій солі
8 Вересня , 2017
70 000 кінських сил: найпотужніша коробка передач в світі від Rolls-Royce
8 Вересня , 2017

Електрофургон Renault Kangoo Z. E. Van 33 збільшив запас ходу на 50%

Renault розповіла про ціни і характеристики нової версії Renault Kangoo Z. E. Van 33. Тепер оновлений електричний фургон має запас ходу 270 км (по циклу NEDC). Таким чином його максимальна дальність пробігу на одному заряді збільшилась на 50% в порівнянні з попередником.

У своєму прес-релізі Renault повідомляє, що з таким запасом ходу (в реальних дорожніх умовах цей показник наблизиться до 200 км) Kangoo Z. E. Van 33 є найкращою моделлю з усіх електрофургонів на ринку і поставляється в чотирьох варіантах.

Новий електромінівен «Рено» отримав акумуляторний блок ємністю 33 кВт*год. При цьому батарея має ті ж розміри, що і в попередній версії, що позитивно позначається на корисному навантаженні і, в той же час, значно покращує запас ходу. За словами Renault, продуктивність батареї була оптимізована не шляхом додавання додаткових модулів, а за рахунок покращення хімії самих елементів, що дозволило істотно збільшити щільність енергії.

Renault зазначає, що оновлення авто ніяк не впливає на надійність, безпеку або практичність:

«Kangoo Z. E. Van 33 також виграє з новим, більш ефективним двигуном. Він сконструйований на основі електродвигуна моделі ZOE Z. E. 40 і має оптимізовану систему електронного управління батареями. Двигун R60 забезпечує потужність-44 кВт (60 к. с.) і виробляється на заводі в Клеоні в Нормандії (Франція) – флагманському об’єкті Groupe Renault з виробництва двигунів і трансмісій з високою доданою вартістю».

багажник электромобиль Рено Кэнгу

Електричний «Рено Кенгу» останнього покоління з’явиться в британських салонах в листопаді 2017 року за ціною від 14 195 фунтів стерлінгів (близько 18 000 доларів) з урахуванням державної субсидії. Автомобіль вже доступний для попередніх замовлень.

 

Джерело: cleantechnica.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline