Toyota показала людиноподібного робота для підкорення космосу
22 Листопада , 2017
Вчені розробили новий принцип побудови квантового комп’ютера
22 Листопада , 2017

Електричний трицикл Torrot Velocipedo – гібрид автомобіля і мотоцикла за ціною €6000

Світ легких електричних транспортних засобів незабаром повинен поповнитись новою серійною моделлю, яка, за словами виробника, поєднує в собі комфорт і безпеку автомобіля з моторністю мотоцикла.

На виставці мотоциклів EICMA в Мілані 2017 дебютував концепт під назвою Torrot Velocipedo, що представляє собою триколісний низькошвидкісний гібрид байка і автомобіля. Незважаючи на свою «велосипедну» назву, цей транспортний засіб не обладнано педалями і приводиться він в рух виключно за рахунок електросилової установки.

Трекхколесный электроскутер

Velocipedo – це продукт іспанської компанії Torrot, який з наступного року буде випускатись у двох різних модифікаціях, здатних служити як в якості пасажирського транспортного засобу, так і в ролі невеликої вантажівки для доставки товарів по місту.

 

Базова модель буде вміщати дві людини, отримає частково криту кабіну і ремені безпеки, що, як заявляє виробник, не вимагає від користувачів носіння шолома, принаймні в країнах Європи.

электрический байк с кабиной

Згідно заявленим характеристикам максимальна швидкість трицикла обмежена електронікою на позначці 88 км/год, а запас ходу складе 150 км. Живлення 10-кіловатного електродвигуна забезпечить знімна літій-іонна батарея ємністю 8 кВт*год. Маса мініатюрного електромобіля – 180 кг, максимальна вантажопідйомність – 370 кг

Час зарядки для Velocipedo від побутової мережі (220 В) займе близько 4 годин, а функція рекуперативного гальмування здатна додати 10-20% до початкових можливостей акумулятора, каже Torrot.

Грузовой трехколесный электромотоцикл

155-кілограмова модель Velocipedo-C, призначена для комерційного використання, обладнана одним місцем водія і багажником на 210 літрів, має лобове скло як у мотоцикла і вимагає від водія при поїздці на ньому використовувати шолом.

веломашина на электротяге

Панель управления легкого электромобиля

Як і більшість сучасних електрокарів, Velocipedo буде повністю підключеним» транспортним засобом, бортовий комп’ютер здатний контролювати його продуктивність, локацію і прокладати оптимальний маршрут. Деякими функціями триколісного байка можна буде керувати з мобільного додатку, в тому числі, активувати захист від крадіжки або різні програми-асистенти водія.

Torrot вже почала приймати попередні замовлення на Velocipedo, базова версія якого буде коштувати €6000. Зараз апарат доступний в декількох колірних рішеннях. Очікується, що перші моделі будуть доставлені клієнтам у вересні 2018 року.

 

Джерело: velocipedo.torrot.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: