Китай запустив власну навігаційну систему
29 Травня , 2017
Українці готують тракторну революцію
29 Травня , 2017

Електричний суперкар Elextra отримав запас ходу до 600 км

Швейцарська Classic Factory порадувала електромобільних фанів свіжими зображеннями і новими подробицями характеристик свого суперкару Elextra. Однією з головних особливостей, про які компанія раніше замовчувала, став запас ходу на одному заряді: за словами виробника, далекохідність електромобілю складе 600 кілометрів при швидкості 100 км/год.

Чотиридверний електрокар побудований на «надміцному» карбоновому монокоці», за рахунок якого вага автомобілю знижується на 25% в порівнянні з традиційними рішеннями з легких алюмінієвих сплавів.

Електромобіль отримав повний привід з можливістю незалежного розподілу тяги між вісями. Його основу складуть два електродвигуни сумарною потужністю 680 кінських сил. Силова установка дозволить машині розганятись до 100 км/год за 2,3 секунди і розвивати максимальну швидкість в 250 км/год. Швейцарці вважають, що за рахунок показника динаміки, модель стане найшвидшим серійним електрокаром.

«Спроектований в Швейцарії, побудований в Німеччині і створений на найкращій в світі електромобільній платформі, Elextra змінить уявлення про суперкари», – повідомляється на сайті Classic Factory.

Авторами проекту електромобілю Elextra виступили голова Classic Factory Роберт Палм (Robert Palm) і датський підприємець Поул Сол (Poul Sohl). Очікується, що перша партія швейцарського електричного спорткару буде випущена обмеженим тиражем в 100 екземплярів.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: