Британія розпочала очищення океану від сміття пастками «Seabin»
14 Жовтня , 2017
Новий екобетон міцніший сталі і не боїться землетрусів
14 Жовтня , 2017

Електричний позашляховик в стилі «Тойота Прадо» виходить в серію

Американський стартап Green4U Technologies на виставці Taxicab в Денвері продемонстрував свої перші повністю електричні автомобілі: легку і важку шестидверні моделі позашляховиків, які надійдуть у продаж у наступному році.

Машини отримали назви Enova SUV і MTU-6, а також по три ряди сидінь і по троє дверей з кожної сторони. За словами виробника, в першу чергу моделі орієнтовані на корпоративні автопарки, однак цим їх призначення не обмежується. Подробиці про технічні характеристики повнопривідних електрокарів поки не розкриваються, проте відомо, що запас ходу на одному заряді складе 230 миль (370 км).

Полностью электрический внедоржник Green4U

«Ми фокусуємось на операторах автопарків, так як вони розуміють, як електромобілі можуть значно знизити експлуатаційні витрати. Компанії, які мають транспортні засоби з пробігом 50 000 миль на рік, можуть заощадити тисячі доларів за рахунок зниження витрат на паливо та технічне обслуговування», – говорить генеральний директор і співзасновник Green4U Джек Перковскі.

Відрізняються моделі, в основному, зовнішнім дизайном: якщо важкий MTU-6 нагадує військовий позашляховик, з його «зубастими» шинами і незграбним кузовом, то легкий Enova, у якому можна впізнати риси Toyota Land Cruiser Prado, більше підійде для експлуатації в місті.

Легкий электровнедорожник Enova SUV

электрический внедорожник 2017-2018 кроссовер

«Обидва автомобілі використовують модульне алюмінієве шасі і будуть випускатись в Джорджії. Ця платформа також послужить основою для багатьох майбутніх електромобілів Green4U, включаючи восьмидверну версію позашляховика Enova. Компанія планує почати поставки MTU-6 і Enova SUV клієнтам у другому кварталі 2018 року», – повідомляє компанія.

 

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline