Новий мікроскоп створює 3D-зображення клітин і органів в реальному часі
2 Жовтня , 2017
Нова технологія 3D-друку алюмінієм переверне машинобудування (відео)
3 Жовтня , 2017

Елегантний і стильний електромобіль Borgward Isabella (відео)

На минулому нещодавно Франкфуртському мотошоу дебютував електромобіль з вражаючим дизайном на ім’я Isabella. Нова машина – дітище відродженої німецької марки Borgward, яка нині належить… правильно, китайцям.

Трохи історії. Borgward — західнонімецька автомобілебудівна компанія, заснована Карлом Боргвардом і існувала з 1929 по 1961 роки. У 2015 році китайський концерн BAIC придбав права на торгівельну марку і всерйоз намірився повернути Borgward із забуття. Поки виходить не дуже: китайці оперативно випустили під відродженою маркою дві моделі кросоверів — ВХ7 і ВХ5, але очікування інвесторів поки що не виправдались.

Интерьер

Немецкий электромобиль с оригинальным дизайном

Щоб про Borgward заговорили всерйоз, треба було щось по‑справжньому ефектне і ультрасучасне — і тепер такий автомобіль у марки є. Концептуальний седан Borgward Isabella являє собою, звичайно ж, електрокар, а розробкою дизайну займався Андерс Уормінг — колишній дизайнер концерну BMW, якого китайці покликали на посаду головного дизайнера «старої нової» марки.

В салоне электрокара Изабелла

Дизайнерский электрокар

За його словами, прототип уособлює собою сучасну інтерпретацію однойменної легендарної моделі Borgward Isabella 1950-х років. Так чи інакше, седан з присадкуватим купеподібним профілем вийшов надзвичайно красивим. Його довжина складає п’ять метрів, а всередині можуть розміститись чотири людини за посадковою формулою 2+2. Всі двері зсувні, а центральний екран — голографічний.

Китайско-немецкий электрокар Borgward Isabella

Самый привлекательный электромобиль

«Ізабелла» отримала пару електродвигунів— на передній і задній вісях, сумарна потужність яких становить 300 кінських сил, а обертовий момент — 450 Н·м. Як сьогодні прийнято, у електромобіля є п’ять режимів руху, причому чим «спортивніший» режим, тим більше тяги в порівнянні з «комфортним» передається на задню вісь. Про серійний випуск Isabella мови поки не йде, але китайцям важливо продемонструвати серйозність намірів.

Автомобілі під відродженою німецькою маркою поки продається тільки в Китаї, але до кінця нинішнього року компанія планує почати продажі і в Європі. Більше того, в 2018 році китайські власники хочуть запустити виробництво машин для європейського ринку саме на історичній батьківщині марки Borgward — у німецькому місті Бремен.

 

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: