Космічне сміття: чи можна його розглядати як корисний ресурс?
11 Лютого , 2018
Підводний човен для Титану протестують у штучному метановому морі
12 Лютого , 2018

Ehang показала перші тестові польоти свого пасажирського дрона

 

Китайська компанія Ehang за останні кілька місяців провела безліч випробувань свого пасажирського дрона і нещодавно опублікувала відеоролик.

Два роки тому китайський виробник дронів Ehang оголосив на виставці CES в Лас-Вегасі, що побудує повністю автономний пасажирський квадрокоптер. Нещодавно компанія показала відео, присвячене першим тестовим польотам апарату в Китаї.

Як передає The Verge, за останні кілька місяців Ehang провела ряд тестів свого квадрокоптера, що отримав назву Ehang 184. Повідомляється, що загалом було виконано понад 1 000 тестових польотів, зокрема вертикальний набір висоти до рівня 300 метрів, випробувальний політ з вантажем вагою 230 кг, а також високошвидкісний політ (під час нього швидкість досягала 130 км/год). Крім того, інженери Ehang випробували дрон в різних погодних умовах, зокрема при сильній спеці, густому тумані, вночі та при гіпотетичному ураганному вітрі.

Ehang планує використовувати дрони в сервісі аеротаксі — для пасажироперевезень в щільному міському середовищі. У компанії відзначають, що, незважаючи на перші успішні тестові польоти, продовжать покращувати літальний апарат.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: