Розроблено натрій-іонний акумулятор, який не поступається літій-іонним
15 Жовтня , 2017
Унікальний механізм поливу від українських винахідників
16 Жовтня , 2017

Ecocar – перший грецький електромобіль з витратою 1 євро на 100 км

Перший грецький електрокар – двомісний суперкомпактний міський автомобіль із запасом ходу 100-120 кілометрів на одному заряді, і максимальною швидкістю до 80 км на годину, – вийшов у виробництво і тепер доступний для замовлень в Греції.

Новий електромобіль під назвою Ecocar був створений спільними зусиллями грецької компанії Ecosun і китайського автовиробника Jiayuan, а вперше був продемонстрований публіці на 82-й Міжнародній виставці в Салоніках (TIF) у вересні.

Китайский LSEV

Насправді, Ecosun, що створила цей проект ще три роки тому, буде поставляти автомобілі з Китаю і забезпечувати їх своєю електронікою і батареями. Сам же електромобіль буде випускатись китайським партнером, який має набагато більше досвіду в створенні електротранспорту, а також більш гнучкі виробничі потужності, здатні вплинути на кінцеву вартість продукту, тобто – дешеву робочу силу.

Новий електрокар має дуже компактні розміри – лише 224,5 см в довжину, 129 см в ширину і 157 см у висоту, і відповідну вагу – 670 кг з повним комплектом батарей. За словами виробників, в ньому комфортно розміщується дві людини, а в рух його приводить електродвигун потужністю 7,5 кВт, що живиться шістьма 72-вольтовими акумуляторами.

«Екокар» був схвалений для використання в Греції і Європі, як чотириколісний міський автомобіль, а другим продуктом компанії стане низькошвидкісний електромотоцикл з двигуном потужністю 3 кВт.

Повідомляється, що на станціях швидкісної зарядки грецький електромобіль зможе заряджатись до 80% загального об’єму батарей протягом декількох хвилин, а для повної зарядки машини від домашньої мережі 220В знадобиться від 6 до 8 годин. При цьому творці Ecocar заявляють, що при зарядці автомобіль буде споживати не більше, ніж пилосос, а на 100 км шляху витратить енергії на 1 євро.

Джерело: greekreporter.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: