Atomo — заміна Arduino і модульної електроніки «LEGO»
26 Березня , 2017
Створено новий 3D-принтер, що друкує в 100 разів швидше (відео)
26 Березня , 2017

E-Berlingo Multispaсe: Citroën випустив електричний вен (відео)

Популярний вен Citroën Berlingo тепер пропонується у версії з електричною силовою установкою під ім’ям E-Berlingo Multispaсe.

За словами виробника, E-Berlingo дозволить розширити пропозицію для тих клієнтів, які прагнуть в повному обсязі використовувати можливості звичайного Berlingo і переваги електричного силового агрегату при повсякденній експлуатації – як під час відпочинку, так і на роботі.

Електромобіль зберіг всі переваги в плані трансформації внутрішньосалонного простору, а також пропонує високий рівень комфорту і високотехнологічне обладнання для активного відпочинку. Грамотне розташування двох літій-іонних акумуляторних батарей по обидва боки задньої осі під днищем дозволяє зберегти значні розміри салону і великий об’єм багажного відділення. Таким чином електричний «Берлінго» поєднує в собі якості комфортного автомобіля для безпечного перевезення сім’ї, друзів або колег і машини, призначеної для інтенсивної роботи.

Новий електрокар «Сітроен» може перевозити до 5 осіб, а пласка підлога забезпечує транспортування великогабаритних вантажів. Сидіння 2-го ряду в конфігурації «2 + 1» або «1 + 1 + 1» – знімні, що забезпечує більший простір для розміщення великогабаритних предметів. Обсяг багажного відсіку вміщує 675 літрів з 5 пасажирами на борту і може досягати 3 000 літрів зі знятими сидіннями 2-го ряду.

багажный отсек электрического Берлинго

У комфортабельному і ергономічному салоні розміщені відкриті і приховані відділення загальним обсягом 78 літрів. Зручний доступ в салон забезпечують двоє зсувних бічних дверей, а також двері багажного відділення, в яких може бути встановлено скло, яке відкривається, що спрощує доступ на стоянці.

Автомобіль оснащений електродвигуном синхронного типу потужністю 49 кВт (67 к. с.) і двома блоками літій-іонних акумуляторів ємністю 22,5 кВт*год Запас ходу E-Berlingo Multispace становить 170 км, що забезпечує відповідність потребам основній масі власників, оскільки для більшої частини європейців, щоденні поїздки не перевищують 100 км.

электрофургон Citroën Berlingo

Стандартний режим зарядки від домашньої електромережі забеспечує повну зарядку батареї протягом 8-12 годин – в залежності від сили струму в мережі. В якості опції пропонується експрес зарядка за допомогою настінного блоку або блоку, який монтується на стоянці, він дозволяє відновити 50 % запасу ходу за 15 хвилин і 80 % – за 30 хвилин.

Гарантія на тягову акумуляторну батарею становить 8 років або 100 тисяч км пробігу, гарантія на електричний силовий агрегат складає 5 років або 50 тисяч км пробігу і припиняє діяти по досягненні першого з двох граничних значень.

В салоне электрического фургона Ситроен

Частково, функціями електромобіля можна керувати дистанційно за допомогою смартфона: наприклад, можна прогріти салон автомобіля або отримати інформацію про рівень заряду акумуляторної батареї автомобіля і про час, до завершення зарядки. Також, базова версія електричного Berlingo отримала обмежувач швидкості, систему виявлення падіння тиску в шинах, електронну систему динамічної стабілізації (ESC), кондиціонер з ручними регулюваннями, автомагнітолу CD MP3 і сенсорний дисплей 7″.

вэн на электротяке подойдет для перевозки грузов

Складання автомобіля буде організовано на промисловому підприємстві в Віго (Іспанія). Продажі електрокара в Іспанії стартують на початку травня, а на початку вересня 2017 року – в інших країнах (Франція, Великобританія, Італія, Бельгія, Португалія та Нідерланди). Про його ціну поки нічого не повідомляється.

Новий E-Berlingo Multispace доповнить електромобільну лінійку бренду Citroën, в яку вже входять C-Zero, E-MEHARI і комерційна версія Berlingo.

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline