Розроблений чіп, який дозволить пристроям IoT підключатись до блокчейну
22 Січня , 2018
Автомобілісти США переходять на цифрові номерні знаки
23 Січня , 2018

Дизайнер з Німеччини створив складане колесо

 Складане колесо зменшує займане місце на 60%.

Дизайнер з Німеччини вирішив заново винайти колесо, але цього разу удосконалити його і зробити набагато зручнішим для транспортування.

Немецкий дизайнер создал складное колесо

Німецький дизайнер на ім’я Андреа Мочеллін в прямому сенсі винайшов колесо, представивши складане колесо велосипеда, яке в перспективі може зробити помітний вплив на індустрію велосипедів та інших персональних транспортних засобів, пише New Atlas.

Твір дизайнера під назвою Revolve виглядає як незвичайне велосипедне колесо діаметром 66 сантиметрів з шістьма з’єднаними між собою спицями.

Простим рухом колесо складається в компактну конструкцію шириною 22 сантиметри, яка займає на 60% менше місця, ніж розкладене колесо.

Як розповів Моччелін, ідея створити подібне колесо прийшла до нього тому, що зараз виробники складаних велосипедів змушені обладнувати їх колесами меншого діаметру для зручного транспортування, а конструкція та зручність таких велосипедів залишають бажати кращого.

Германский дизайнер разработал складное колесо

На втілення ідеї Revolve дизайнер витратив три роки, створивши сотні 3D-моделей і десятки прототипів.

При цьому Мочеллін зазначив, що колесо може бути використане не лише для велосипедів: модель з тим же діаметром підходить і для інвалідних крісел, які теж іноді необхідно складати для перевезення.

В перспективі конструкція складаного колеса може бути використана для створення інших транспортних засобів.

За словами дизайнера, складана конструкція Revolve не позначається на комфорті їзди на велосипеді по будь-яких поверхнях.

В даний час Моччелін шукає інвесторів для комерціалізації проекту.

На його думку, на першому етапі найбільший інтерес до колеса Revolve проявлять виробники інвалідних крісел, власники яких змушені завжди подорожувати з ними і зацікавлені в тому, щоб крісло було складене максимально компактно.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline