Найбільша в світі зарядна станція Tesla «Суперчарджер» відкрилася в Китаї
13 Листопада , 2017
В Японії вперше успішно пересадили тканини, надруковані на 3D-принтері
13 Листопада , 2017

Дубайський стартап працює над найшвидшим суперкаром в світі

Поки багато автомобільних компаній займається розробкою екололгічного і недорогого міського електротранспорту, намагаючись здешевити і спростити виробництво своїх майбутніх авто, дубайська компанія Devel Sixteen йде іншим шляхом. Мета стартапу — створити найпотужніший і найшвидший автомобіль у світі.

Суперкар, над яким Devel Sixteen працюють вже чотири роки, буде здатний розвинути швидкість до 500 кілометрів на годину, а його потужність складе 5000 кінських сил. Перший робочий прототип свого авто розробники покажуть на дубайському автосалоні вже через кілька днів.

Прототип спеціального двигуна об’ємом 12,3 літра вже створено. Вперше в роботі він був показаний ще два роки тому. Монстр спроектований компанією Steve Morris Engines. Крім того, Devel Sixteen повідомляє, що залучив до створення авто італійську компанію Manifattura Automobili Torino, яка має великий досвід у створенні суперкарів і допоможе реалізувати ідеї розробників.

Інформації, що стосується появи машини в продажу, так само як і її ціни, розробники поки не розкривають. Мабуть, ці відомості вони бережуть для виставки.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline