Нова штаб-квартира Amazon об’єднає в собі офіс з тропічним лісом
31 Січня , 2018
Rapid Whale — мікро-човен, який можна зібрати своїми руками
1 Лютого , 2018

Дубай кидає виклик Китаю у будівництві найбільшого сміттєпереробного заводу у світі

Що об’єднує містечко Варсан в еміраті Дубай і Східний Шеньчжень в Китаї? І там, і там розгорнуте будівництво найбільших на планеті підприємств з перетворення сміття в енергію. Номінально проекти не конкурують між собою, однак відомо, що дубайський завод зможе видавати на 20 МВт на рік більше – аж до 185 МВт енергії.

Кількість сміття і в Китаї, і в Дубаї настільки велике, що будівництво заводу по переробці з потужністю АЕС економічно дуже вигідне. Сміття стане на 5,5 тис. тонн на добу менше, аж до 2 мільйонів тонн на рік, що становить 60 % всіх відходів в Дубаї. А енергії – більше, близько +2 % від всієї споживаної нині в еміраті. Вигода очевидна.

Дубайський сміттєпереробний завод буде побудований на земельній ділянці площею 2 Га в районі Варсану. Реалізацією проекту займуться швейцарська компанія Hitachi Zosen Inova і бельгійська Besix Group. Будівництво почнеться в найближчі місяці, вартість проекту – $680 млн.

Очікується, що дубайський завод вийде на проектну потужність до 2020-го, а енергія з нього буде використана для проведення виставки Expo-2020. Данина часу – концепція перетворення сміття в енергію набирає популярність у всьому світі, але не скрізь наважуються підійти до вирішення питання з таким розмахом.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: