Робот-тенісист Forpheus навчить грі в настільний теніс
10 Жовтня , 2017
Бактерії з синтетичними геносхемами самостійно зібрали працюючий пристрій
11 Жовтня , 2017

Дрони Amazon будуть заряджати електромобілі на ходу

Якщо практично будь-який продукт або послугу можна отримувати за вимогою, то чому б не замовляти індивідуальну доставку зарядних станцій?

Патентне відомство США нещодавно зареєструвало за Amazon патент на розробку дронів, які зможуть підключатись до електромобілів і продовжувати їх далекохідність за рахунок передачі своєї енергії. У такого підходу є потенціал для вирішення двох закоренілих проблем електромобільної галузі: нерозвиненої зарядної інфраструктури та стурбованості водіїв малим запасом ходу.

В густонаселених міських районах мережі електрозаправок безперервно розширюються, але більшість регіонів мають обмежені ресурси. Мобільна підзарядка в дорозі пропонує досить простий спосіб уникнути труднощів при пошуку зарядного пристрою, навіть якщо дорога проходить далеко від цивілізації.

Мультикоптер для зарядки электромобилей

Навіть під час їзди по місту можна турбуватись, якщо ви застрягли в пробці в той момент, коли батарея близька до повного розряду. Але якщо рій таких «заряджаючих» безпілотників зможе опуститись просто з неба і поповнити запас енергії вашого електрокару – переживати не варто.

У патенті описується процес, при якому дрони Amazon зможуть взаємодіяти з електричними транспортними засобами через хмарні сервери. Обмін даними відбуватиметься під час руху по дорозі, в результаті чого інформація про необхідність поповнення заряду буде надходити БПЛА, які потім будуть відправлені для обслуговування машин. Безпілотники будуть автентифікувати з’єднання, стикуватись з роз’ємом автомобіля на даху або дверцятах і здійснювати заправку – навіть якщо автомобіль знаходиться в русі.

заправочный дрон для автомобилей

Задумка виглядає дуже вражаюче, але вже має своєрідний аналог в авіації. При тривалих місіях і необхідності постійно перебувати в повітрі літаки часто використовують повітряну дозаправку. Разом з тим, версія Amazon обходиться без людини-пілота і може працювати в повністю автономному режимі.

Варто відзначити, що патент також передбачає можливість доставки традиційних видів палива автомобілів на ДВЗ. Однак справжній прорив технологія може зробити саме в електромобільному середовищі.

Джерело: greentechmedia.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline