Walmart впроваджує технологію роботизованих супермаркетів
23 Грудня , 2017
Google повністю перейшла на споживання суто відновлюваної енергії
23 Грудня , 2017

Дослідники розмістили AR-об’єкти на задній план, сховавши їх за справжніми

При всіх своїх перевагах, сучасні технології доповненої реальності не можуть розміщати віртуальні об’єкти за реально існуючими. Зробити такі ефекти з вже наявним обладнанням було б проблематично, тому інженери, що працюють у цій галузі, зіштовхувались з труднощами, які в першу чергу не дозволяли зробити AR-гарнітуру досить зручною для носіння. Однак, Хонг Хуа, професор Коледжу оптичних наук, разом зі своїм асистентом розробила прототип носимого пристрою, який за допомогою системи лінз і дзеркал дозволяє досягти бажаного ефекту.

Розроблений прототип дозволяє досягти ілюзії, при якій віртуальний об’єкт розташовується на задньому плані. На зображенні видно, як віртуальний чайник стоїть позаду балону зі стисненим повітрям. Основна відмінність гарнітури Хонг Хуа, що вигідно відрізняє її від інших подібних розробок — компактність. Хуа повідомляє, що наступна версія їх прототипу буде повноцінним носимим зразком.

Хонг Хуа працює над різними проектами, в переліку яких значиться і Magic Leap, в якому вона числиться в якості автора принаймі двох розробок. Хуа зазначила, що її власна AR-розробка ніяк з Magic Leap не пов’язана. На жаль, щоб зробити з прототипу повноцінний комерційний продукт, потрібно набагато більше часу, фахівців і грошей, а ні однієї з трьох складових найближчим часом у Хуа не передбачається, тому з релізом гарнітури точно доведеться трохи зачекати.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: