Колишні співробітники SpaceX почнуть друкувати ракети на 3D-принтерах
24 Жовтня , 2017
До 2020 року американські танки «Абрамс» отримають систему активного захисту
24 Жовтня , 2017

Доповнена реальність Virtuali-Tee дозволить заглянути всередину власного тіла

Більшість людей мають базові знання про власну анатомію, але зовсім не проти дізнатись, що у них всередині. Особливо, якщо все обійдеться без розрізів і крові, в ігровому форматі. Саме цю ідею реалізує стартап Virtuali-Tee за допомогою технологій доповненої і віртуальної реальності.

Щоб «заглянути в себе», вам будуть потрібні дві речі – фірмова майка Virtuali-Tee і розроблений компанією додаток Curiscope. На одяг нанесені QR-мітки, які будуть розташовуватись напроти внутрішніх органів людини, якщо майка підібрана за розміром. Система пасивна, в реальності вона нічого не вимірює, а лише імітує проникнення в тіло людини.

Якщо навести камеру смартфона на мітки на майці, додаток домалює замість них на екрані гаджету усереднене зображення внутрішніх органів. Доповнена реальність дозволяє побачити серце, що б’ється, легені під час роботи і т. д. Виглядає все як знеособлені картинки з дитячого атласу, аналогом чого цей товар і є. Він призначений для розваги і навчання школярів, але не для серйозних завдань.

З часів захоплення Pokemon Go розробники засобів віртуальної і доповненої реальності зрозуміли, що успіх чекає на тих, хто випускає масовий і свідомо несерйозний, але захоплюючий продукт. Складні системи з реалістичною графікою і точною передачею даних не так затребувані, як найпростіші, але при цьому захоплюючі іграшки. Хоча, безумовно, прийде і їхній час – коли люди звикнуть до доповненої реальності настільки, що почнуть сприймати її потенціал всерйоз.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: