Названа дата епічного поєдинку гігантських роботів
14 Жовтня , 2017
Британія розпочала очищення океану від сміття пастками «Seabin»
14 Жовтня , 2017

DelivAir: дрони, що доставляють товари прямо в руки

Британська компанія Cambridge Consultants розкрила деталі проекту DelivAir, який буде використовувати дронів для доставки товарів не за адресою, а за місцем розташування покупця.

 

За задумом проекту, після того як людина замовила товар за допомогою мобільного додатку, дрон, використовуючи GPS і сигнал смартфону, прокладе маршрут прямо до покупця; здійснюючи політ, дрон буде періодично робити запит оновлення її розташування. Коли ж пристрій виявиться в межах видимості, людині потрібно буде направити спалах смартфону в небо — з ним (а точніше, за закодованим в ньому сигналом) дрон і визначить замовника. Потім безпілотник опустить товар одержувачу на невеликому тросі і повернеться назад на базу.

У такої системи, як зазначає портал Engadget, можуть бути різні застосування. Наприклад, за її допомогою можна буде доставити набір для ремонту шин велосипедисту; ймовірно, вона також може бути використана для доставки ліків, якщо вони знадобились людині посеред вулиці, а до найближчої аптеки — занадто далеко. Можна уявити, що технологія буде корисна, наприклад, при доставці запасів у райони стихійного лиха

Джерело

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline