ШІ поліції Чикаго на третину скоротив кількість тяжких злочинів
8 Серпня , 2017
Камера нових iPhone навчиться знімати відео 4K з частотою 60 к/с
8 Серпня , 2017

Daimler вклав $30 млн в літаюче таксі Volocopter

Минулого тижня стартап Volocopter отримав фінансування у розмірі 30 млн доларів від декількох великих інвесторів, серед яких і німецький концерн Daimler. Внесок автовиробника допоможе компанії дотримуватись намічених термінів і плану випустити свої перші електричні повітряні таксі в наступному році. Volocopter вже багато років працює над створенням персоналізованої системи повітряного транспорту і завершив перший пілотований випробувальний політ свого мультикоптера в 2016 році.

Втім, головне в цій новині полягає не в сумі, яка не вражає уяву, а в тому, хто саме вклався (а значить повірив у перспективи) в компанію – концерн Daimler AG, що володіє брендами Mercedes-Benz, AMG, Maybach і Smart (до речі, Daimler AG також володіє 10% акцій Tesla Motors). За словами представників Volocopter, подібний партнер є стратегічним, так як сам вельми зацікавлений у створенні мобільних пристроїв майбутнього.

Раніше компанія Volocopter домовилась з владою Дубаю про реальні тести свого електричного 18-роторного мультикоптера як «автономного літаючого таксі» (Autonomous Air Taxis, AAT). Тести почнуться в четвертому кварталі поточного року, а в якості тестової моделі буде використана модель Volocopter 2X, здатна в повністю автономному режимі перевозити двох пасажирів.

Максимальна повітряна швидкість мультикоптера становить близько 100 км/год, час польоту від повного заряду акумуляторів — близько 30 хвилин (в крейсерському режимі він здатний пролетіти близько 30 км на швидкості 70 км/год). Модель Volocopter 2X обладнана 9 незалежними комплектами батарей і повнорозмірним парашутом, що забезпечує підвищену безпеку пасажирів.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що мультикоптери Volocopter будуть використовуватись в якості аеротаксі з 2020 року, однак тепер розробники планують почати комерційну експлуатацію пасажирських дронів вже в четвертому кварталі 2017 року в рамках пілотного проекту в Дубаї.

Також в Дубаї планують організувати подібний сервіс та за допомогою китайських пасажирських дронів EHang 184, перші польоти яких мали пройти в липні цього року.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline