Робот ANYmal навчився користуватися ліфтом
14 Листопада , 2017
Створена тканина, здатна одночасно зігрівати і охолоджувати
14 Листопада , 2017

Daimler представив шкільний електробус Jouley (відео)

«Даймлер» став все більше проявляти себе в галузі електрифікації більших і важчих транспортних засобів. Компанія вже почала поставляти середньотоннажну електровантажівку eCanter, а нещодавно представила концепцію E-FUSO ONE Vision з вантажопідйомністю до 11 тонн і максимальним ходом на одному заряді 350 км.

Тепер німецький концерн оголосив про плани по випуску повністю електричного шкільного автобуса з запасом ходу до 160 км, який надійде у продаж на ринок США до 2019 року.

Электробус для перевозки детей

Транспортний засіб отримав назву «Jouley» і являє собою електричний автобус C2-T-Liner C2, який буде виготовлений дочірньою компанією Daimler Thomas Built Buses. Його місткість складе 81 людина, а енергія для приводу буде поставлятись акумуляторним блоком потужністю 100-160 кВт*год.

Електробус має два ряди знімних сидінь. До особливостей можна віднести наявність електронної панелі керування, і роз’ємів в салоні для підключення гаджетів, зарядних пристроїв та іншої електроніки.

Daimler каже, що для операторів, які захочуть отримати більший запас ходу, буде передбачена можливість обладнання автобуса додатковими батареями. Також в прес-релізі компанії повідомляється, що в процесі своєї роботи виробник зможе використовувати електротехнічні ресурси Daimler.

У США є й інші менш відомі виробники автобусів, що працюють в цьому напрямку, в той час як частка Thomas Built Buses, становить близько 38% ринку країни.

Джерело: thomasbuiltbuses.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline