BMW пропонує будувати надземні дороги для велосипедів і електроскутерів
24 Листопада , 2017
За рік в США собівартість енергії вітру і сонця знизилась на 6%
24 Листопада , 2017

Daimler планує використовувати паливні елементи для живлення дата-центрів

Водневі паливні елементи найчастіше використовуються для живлення автомобілів, проте незабаром вони можуть отримати нове застосування.

Компанії Daimler, HPE (Hewlett Packard Enterprise), Power Innovations і National Renewable Energy Laboratory планують використовувати паливні елементи для мікромереж всередині дата-центрів, повідомляє портал Engadget. В основному буде використовуватись енергія сонця і вітру, при цьому водневі паливні комірки будуть «допомагати» у разі дуже сильного енергоспоживання або в разі перебою. Причому на відміну від резервного живлення від акумуляторів, у випадку з паливними елементами немає обмежень — осередок працює до тих пір, поки є водень.

Цього року компанії вже почали роботу над прототипами, хоча можна точно сказати, що на реалізацію проекту буде потрібен час. HPE спільно з партнерами працює над тим, щоб запровадити водневі комірки в ІТ-системи. Це може мати велике значення для появи в майбутньому «екологічно чистих» дата-центрів. Важливо також, що паливні елементи можуть отримати нову сферу застосування, якщо автоіндустрія повністю перейде на електромобілі.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline