Створено полімерний композитний наноматеріал, який ідеально підходить для голографічних пристроїв зберігання інформації
5 Квітня , 2017
Британець винайшов літаючий костюм з двигунами на руках і ногах
5 Квітня , 2017

Daewoo допоможе Україні створити національний електромобіль

Володимир Гройсман провів зустріч з головою компанії Posco Daewoo Кім Йонг-Сангом і обговорив потенційні проекти по інвестуванню компанії в Україні. В ході діалогу прем’єр-міністр зазначив, що ключовим завданням для України сьогодні є стійке економічне зростання і відхід від сировинного типу національної економіки.

Серед іншого, президент корейської компанії висловив зацікавленість у співпраці з Україною у напрямі виробництва електромобілів і сказав, що Daewoo готова сприяти у створенні національного электромобільного бренду.

«Ми зацікавлені в процесі інвестування в Україні, розвитку національної економіки і розглядаємо можливість співпраці з вами як тими, хто повністю співпадає з нашими можливостями для розвитку», – сказав український прем’єр.

Уряд вживає заходів для створення сприятливих умов для бізнесу і готовий “забезпечити 100-відсотковий супровід” під ключ “тим бізнес-проектам

, які здійснюються в Україні”, запевнив Гройсман і нагадав, що з цією метою Уряд створив Офіс залучення та підтримки інвестицій.

электромобили Daewoo в Украине

«Нам потрібні успішні інвестиції, і я готовий максимально приділяти увагу тому, щоб ви досягли свого успіху. Ми готові докладати зусиль, щоб ви були успішні і повністю відкрили свій потенціал в Україні”, – зазначив Володимир Гройсман.

На зустрічі також був присутній міністр інфраструктури України Володимир Омелян. На своїй сторінці в facebook він написав, що корейський колега високо оцінив зусилля Мінінфраструктури з розвитку сегменту електрокарів в Україні та їх виробництва.

«Довго розповідав йому, що найбільше європейське родовище літію знаходиться саме в Україні, що попит на акумулятори вже в рази перевищує пропозицію і в наступні роки ця тенденція буде тільки посилюватись, а якщо український парламент підтримає наш проект закону – такого сприятливого бізнес-середовища не буде в жодній іншій державі світу. Домовилися, що протягом місяця корейська делегація приїде в Україну для предметного вивчення можливості виробництва електрокарів в нашій державі», – зазначив Омелян.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline