Підводні роботи отримали нову універсальну “мову” JANUS
18 Липня , 2017
Відеоролик, який демонструє термоядерний синтез
18 Липня , 2017

Dacia планує виробляти бюджетні електромобілі

Dacia готується до переведення своїх автомобілів на електротягу. Румунський виробник, який є дочірньою компанією концерну Renault, заявив, що піде на цей крок так-як багато великих компаній по всьому світі вже створили плани по переходу на машини, що працюють на альтернативних видах палива.

Не в останню чергу на таке рішення вплинув намір Франції повністю відмовитись від продажів легкових транспортних засобів з ДВЗ та перейти на електромобілі, максимум, до 2040 року. Крім того, в самій Румунії нещодавно влада подвоїла стимули для бажаючих пересісти на «зелені» авто.

«Очевидно, що промисловість готується до електромобілізаціі, і Dacia в майбутньому безсумнівно стане частиною цих змін. 2040 рік може здатись дуже далеким, але це не так і ми не збираємось чекати цієї дати, тому Dacia планує рухатись в цьому напрямку. Важливо, щоб ми зберегли ДНК бренду – доступність автомобілів Dacia», – зазначив глава відділу продажів групи Renault в Румунії Хакім Бутера.

Продаж електрифікованих автомобілів у Румунії збільшився майже в три рази протягом перших чотирьох місяців року. За перший квартал в країні було продано 548 електромобілів і гібридних проти 195 за той же період до 2016 року. Згідно з даними асоціації автовиробників та імпортерів в Румунії було зареєстровано близько 2000 автомобілів на альтернативному паливі протягом останніх трьох років. При цьому більше половини з них – тільки за один минулий рік.

Сьогодні бажаючі придбати електричний автомобіль в Румунії можуть отримати допомогу від держави в розмірі 10.000 євро (45 000 леїв). Якщо ж при цьому користувач відмовляється від старого автомобіля з ДВЗ, він отримує додаткові 6500 леїв. Таким чином, знижка на придбання електромобіля може доходити до 11,500 євро. В той же час, покупці гібридних машин (без зарядки від мережі) отримують більш скромну дотацію в розмірі 1450 євро.

Для порівняння: уряд США в таких випадках дає федеральну знижку на прибутковий податок у розмірі 7500 доларів, додатково до якої можуть додаватись пільги або гранти на купівлю електрокарів від місцевої влади у розмірі до 6000 доларів. У Німеччині подібна державна субсидія становить – 5400, а у Франції – 6500 доларів.

Джерело: digi24.ro

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline