ВПС США планують перейти на дешеві та розмінні літаки-безпілотники
1 Листопада , 2019


Сучасні технології в ставках на спорт

Ні для кого не секрет, що автоматизація оптимізує процеси виробництва, а отже, пришвидшує отримання прибутків. Це актуально для будь-яких сфер, у тому числі для бетінгу. Робот здатен прогнозувати найбільш вдалий результат у лінії БК, аналізувати процес розвитку ставок, передбачати, які з них програшні, а які – ні. Наприклад, користувач на основі згенерованого прогнозу визначається, чи потрібно ставити в Бетскс Го на перемогу Navi у найближчому протистоянні.

Побудування виграшної стратегії

Допомога бота знадобиться професійним гравцям, яких цікавить безпрограшна гра на ставках, а часу на аналіз пропозицій від контор обмаль. Бетор розробляє тактику, а робот випробовує її. Стратегія вибудовується на основі результатів п’яти чи більше матчів. За допомогою налаштувань визначається алгоритм дій автоматизованої системи.

Наприклад, помічник збирає інформацію щодо кількості разів, коли учасники чемпіонату Німеччини з футболу пробивали тотал більше 2,5. Програма порівнює результати команд вдома та на виїзді. На основі порівняння видає результат.

Переваги бота для ставок

Робот під’єднаний до багатьох букмекерів і «тримає у своїй голові» дані з багатьох дисциплін. Автоматизована система працює безперервно. Нею легко керувати з будь-якого пристрою. Не треба завантажувати та інсталювати спеціальне ПЗ. Просту програму можна написати власноруч, якщо користувач володіє базовими знаннями з програмування.

Боти полегшують життя професійних беторів. Вони збирають статистичні відомості щодо матчів, аналізують зміни коефіцієнтів, сортують події за встановленими параметрами. Також програма може здійснити ставку, наприклад, на фаворита, якщо той веде в рахунку, чи аутсайдера, якщо ймовірність його перемоги суттєво підвищилась. Звичайно, отримавши прогноз від робота, доцільно його проаналізувати чи перевірити. Це значно підвищить шанси гравця на чималий виграш.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: