Розроблена революційна технологія гібридного тривимірного друку
29 Травня , 2017
10 футуристичних версій звичних місць
29 Травня , 2017

Ціна електромобілів стане дешевшою машин з ДВЗ вже до 2025 – Bloomberg

Вже зовсім скоро електромобілі будуть коштувати менше ніж бензинові і дизельні авто з подібними характеристиками, пропонуючи миттєву економію для водіїв. Про це свідчить нове дослідження Bloomberg New Energy Finance.

Недороге «паливо» та експлуатаційні витрати електромобілів і тепер компенсують високу ціну, яку водії платять авансом при купівлі транспортних засобів з нульовим рівнем викидів. Але дослідники виявили додатковий стимул: зниження вартості батареї дозволить купувати електромобілі в ЄС і США дешевше, ніж аналогічні авто з ДВЗ, вже у 2025 році.

Вартість батареї сьогодні становить близько половини ціни автомобіля з електричним двигуном, але акумулятори подешевшають на 77% до 2030 року, вважають у Bloomberg.

«Електромобілі почнуть дешевшати набагато раніше, і люди все більше будуть купувати їх, в той час як паритет цін буде наближатись, – сказав Колін Маккерачер, аналітик англійської дослідницької компанії. – Після цього він [електрокар] стане ще більш привабливим».

В той же час, виробник популярного в Європі електромобілю Zoe, компанія Renault пророкує, що загальна вартість володіння електромобілями вже на початку 2020-х стане рівною аналогічному показнику для машин з ДВЗ. Про це днями заявив Жіль Нормен, головний віце-президент французької компанії.

На початку травня в одному з інтерв’ю в Лондоні Нормен показав на кривих, як з часом скорочуються витрати на електромобільні технології. Таку тенденцію він пояснив наростанням швидкості появи нових наукових досягнень, що знижують вартість технології і збільшення обсягів виробництва. У той час як автомобілі з ДВЗ, навпаки, подорожчають як результат все більш жорстких регуляцій по викидах в атмосферу.

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline