Експериментальний орбітальний космоплан ВПС США встановив рекорд перебування на орбіті
31 Березня , 2017
Створена легка і прозора “броня”, яка піддається відновленню в польових умовах
31 Березня , 2017

Чеська пошта пересідає на електромобілі

Державне підприємство Česká pošta (Чеська пошта) планує замінити автомобілі з бензиновими і дизельними двигунами на електромобілі, передає oilnews.com.ua

Компанія вже оголосила тендер на оренду 60 машин для розвезення посилок по містах строком на п’ять років. Оціночна вартість замовлення – 30 млн крон (більше 1,11 млн євро), це найбільше замовлення електромобілів в історії Чехії.

“У містах, де наші автомобілі їздять на відносно невеликі відстані і часто зупиняються, електромобілі будуть набагато більш вигідним рішенням, ніж стандартні автомобілі на викопному паливі”, – заявив прес-секретар Чеської пошти Матіаш Вітик. За його словами, листоноші будуть використовувати електромобілі в Празі, Брно, Пардубіце, Ліберці та деяких інших містах.

У минулому році «Чеська пошта» протестувала два електромобіля: Nissan eNV200 і Peugeot Partner Electric. Їх взяли в оренду у компанії ČEZ.

«Ми випробували електрокари, щоб переконатись в їх корисних якостях і можливості використовувати такий транспорт в умовах нашого руху. Результати були позитивними, тому ми виписали тендер на нові електромобілі», – додав Вітик.

Експлуатація електричних автомобілів повинна обійтись пошті дешевше, ніж машини на газі або бензині. Крім того, пошта хоче зробити свій внесок у захист екології.

У найближчі роки в Чехії має з’явитись набагато більше станцій для електромобілів і їх підзарядки. Дві найбільші чеські компанії Škoda Auto і ČEZ – оголосили про те, що мають намір співпрацювати в галузі виробництва «зелених» машин і розгортанні мережі станцій швидкої зарядки (СБЗ). Škoda також планує випустити свій електромобіль в найближчі роки, а ČEZ – будувати СШЗ. На даний момент у Чехії налічується приблизно 70 таких станцій.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline