Airbus, Rolls-Royce і Siemens створять до 2020 року гібридний електролітак
30 Листопада , 2017
В Лос-Анджелесі показали новий електричний кросовер Volkswagen (відео)
30 Листопада , 2017

Чемпіонат Світу з футболу 2022 року пройде на стадіоні з вантажних контейнерів

Будівництво гігантських стадіонів для чемпіонату світу обходиться в мільярди доларів, при цьому багато з них після закінчення заходів залишаються без «роботи». З урахуванням цього господар ЧС з футболу 2022 — Катар представив проект модульного стадіону, який вирішить цю проблему незвичайним чином: після мундіалю його можна буде розібрати і перевезти в інше місце і зібрати знову, але вже, можливо, в іншій конфігурації.

Проект стадіону Ras Abu Aboud був розроблений в дизайн-студії Fenwick Iribaren Architets (Іспанія). Спорудження унікальне, насамперед, тим, що частина його конструкції складається з морських контейнерів, де зберігається все майно стадіону після демонтажу в разі переїзду на інше місце.

ЧМ-2022

Стадіон-трансформер може бути відтворений в декількох варіантах — у первісному, а також у вигляді менших спортивних об’єктів або культурних центрів. Стадіон розрахований на 40000 глядачів і буде готовий до 2020 року. Організатори ЧС-2022 сподіваються, що концепція стадіону Ras Abu Aboud отримає свій подальший розвиток, як дизайн спортивних споруд майбутнього.

 

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline