Sony розробила швидкісний оптичний сенсор для роботів
27 Травня , 2017
AlphaGo знову переміг чемпіона гри Го
28 Травня , 2017

C5 Blast: найшвидший у світі електричний карт створений в Канаді

Канадська компанія Daymak, що спеціалізується на виробництві легкого електротранспорту, розробила електричний карт під назвою C5 Blast. Виробник заявляє, що новинка зможе стати найшвидшим у світі електрокаром. Згідно специфікаціям компанії, його час розгону з нуля до 96 кілометрів на годину становить 1,5 секунди.

Карт облалнаний незвичайною силовою установкою: колеса приводить в рух єдиний 14-сильний електродвигун, а також 12 турбовентиляторів, чотири з яких створюють 60 кілограмів тяги і допомагають розганяти машину, а вісім інших — підйомну силу. За рахунок цього вага карту під час роботи силової установки знижується з 200 до 100 кілограмів.

Заїзд для встановлення рекорду ще не проводився, однак у компанії сподіваються побити нинішній рекорд, що належить Університету прикладних наук міста Оснабрюк та зареєстрований в Книзі рекордів Гінеса. Їх розробка розганяється до «сотні» за 2,635 секунди.

Карт Daymak C5 Blast буде коштувати 59 995 доларів. Однак базова версія буде пропонуватись за 9999 доларів. Вона отримає тільки електромотор без турбовентиляторів.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline