Encephalophone – музичний інструмент, що дозволяє грати музику, не роблячи жодного руху
20 Липня , 2017
Кожен п’ятий автомобіль Nissan отримає електропривод до 2020 року
20 Липня , 2017

Будівельні роботи почнуть зводити в Швейцарії футуристичні “цифрові” будівлі

Дослідники зі Швейцарського федерального технологічного інституту (Swiss Federal Institute of Technology, ETH) планують використовувати досить великих будівельних роботів і тривимірні принтери для того, щоб звести “першу в світі будівлю, яка спланована, спроектована і побудована виключно за допомогою цифрових технологій і процесів”. В технології, які будуть використані при зведенні будівлі DFAB House будуть використані, поряд з застосуванням роботів і тривимірного друку,і інші передові технології, включаючи модульне попереднє виробництво.
Строительный робот
Триповерхова будівля DFAB House матиме загальну площу 656 квадратних метрів. Її зведення буде проведено в рамках програми Digital Fabrication швейцарського національного дослідницького центру National Centre of Competence in Research (NCCR). Будівництво будівлі буде проведено на території дослідного центру NEST інституту Empa, розташованого в Дюбендорфе, Швейцарія.
“У більшості сучасних будівельних проектів використовується максимум одна-дві цифрові технології, наприклад, тривимірний друк. А в рамках проекту DFAB House будуть використані відразу всі наявні на сьогоднішній день цифрові будівельні технології” – розповідає Меттіас Кохлер (Matthias Kohler), професор з інституту ETH і керівник проекту DFAB House.
Арматура
Основною будівельною “одиницею” проекту DFAB House є робот, встановлений на гусеничному шасі, висота якого тільки в складеному стані досягає майже двох метрів. Цей робот за допомогою зварювального обладнання виготовить сітчасті сталеві структури, які будуть служити в якості арматури несучих бетонних стін будівлі. Потім ця арматура буде заповнена спеціальним бетоном за допомогою спеціальної насадки на маніпулятор робота, а її поверхня буде покрита декоративними панелями, виготовленими за допомогою тривимірного друку.
Возведение здания
Згідно з планами зведення будівлі DFAB House буде завершено влітку 2018 року. Цей будинок буде використовуватись в якості робочої будівлі і будівлі готелю, в якому будуть проживати гості, партнери і дослідники, задіяні в проекті NEST.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: