П’ять технологій, які змінять вигляд доріг майбутнього
22 Вересня , 2017
Новий електромобіль BMW – концепт i Vision Dynamics з запасом ходу 600 км
22 Вересня , 2017

Британський супермаркет Costcutter першим у світі запровадив оплату за відбитком пальця

Схоже, що скоро звичайні гаманці остаточно підуть у минуле. Їх замінять системи біометричних платежів. Компанія Sthaler, що займається наданням послуг аутентифікації, у співпраці з Worldpay розробила систему оплати покупок 3D-скануванням відбитків пальців.

Система пройшла «обкатку» в британському супермаркеті Costcutter за допомогою студентів Брунельского університету. В системі задіяний спеціальний інфрачервоний датчик, скануючий пальці покупців, а саме унікальну конфігурацію кровоносних судин.

Після сканування система встановлює зв’язок з банківськими рахунками. Інформація про обліковий запис зберігається у постачальника платежів – Worldpay, що дозволяє покупцям здійснювати безготівкові платежі, використовуючи лише власні пальці. Як стверджують представники компанії Sthaler, технологія сканування кровоносних судин – найбільш безпечний метод біометричної ідентифікації.

Переваги системи коротко охарактеризував комерційний директор компанії Саймон Бінс:

«Вам більше не потрібно носити з собою готівку або кредитні картки, а також пам’ятати пін-код. Ви просто «приносьте» самого себе».

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline