Робот, який вміє знаходити протікання труби зсередини задовго до катастрофи
23 Липня , 2017
Чому колонія на Титані може бути краща марсіанської?
23 Липня , 2017

Британські ліхтарні стовпи перетворили в зарядки для електромобілів

Якщо водієві звичайного автомобіля знадобилось заправитись, він легко може це зробити практично в будь-якому місці — заправок скрізь вистачає. Але власнику електричного авто часто доводиться морочитись, адже зарядних станцій зараз не так багато, тому у багатьох із зарядкою виникають складнощі. Не так просто взяти і натикати по місту станцій для електромобілів, але елегантні рішення часто виявляються простими і фактично «плавають на поверхні». Так, стартап Ubitricity почав перетворювати звичайні вуличні ліхтарі в зарядні станції для електрокарів.

Глава Ubitricity каже, що такі маленькі зарядки виробляє тільки його компанія, тому конкурентів у них немає. Недорога, практична і проста в установці зарядка може зарядити будь-який електромобіль. Ось тільки потрібно придбати спеціальну зарядку, за допомогою якої до ранку можна зарядити будь-яку батарею.
Зараз у Лондоні встановлено близько сотні таких зарядок, але компанія продовжує розглядати нові місця для монтажу нових зарядників.

Подібні пристрої розробила і компанія Char.gy, крім того, в Лондоні є і станції швидкої зарядки – їх виробляє компанія Ecotricity, але установка таких станцій займає більше місця, та потребує цілої низки узгоджень.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: