BYD випустила електричний сміттєвоз, здатний економити $13 000 на рік
16 Травня , 2017
Порошенко підписав указ про заборону «ВКонтакте» і Mail.ru в Україні
16 Травня , 2017

Bridgestone показала нові безповітряні шини для велосипедів

Найбільш поширена поломка велосипеда – спущена шина, і, хоча її можна виправити своїми руками, маючи при собі набір латок, шинний інструмент і насос, операція з усунення витоку може забрати багато часу й зусиль. Але найнеприємніше в такій ситуації те, що вона часто трапляється в самий незручний час і проколене колесо може стати справжнім болем під час подорожі.

Всі ці неприємності можуть залишитись у минулому з використанням безповітряних шин, розробкою яких останнім часом займається не одна компанія. Однією з них є і Bridgestone, яка є одним з найбільших в світі виробників гумових шин для транспорту.

Вона показала концептуальні шини для велосипедів під назвою «Free Air Concept», які спочатку розроблялись для автомобілів. Причому випустити на ринок готовий комерційний продукт компанія обіцяє вже до 2019 року.

безвоздушная велосипедная покрышка

“”Free Air Concept” – це технологія, яка усуває необхідність накачування шин повітрям для підтримки ваги, що досягається за рахунок унікальної структури спиць, розташованих вздовж внутрішніх сторін колеса. Крім того, полімери, які використовуються в спицях і покришках, допомагають реалізувати більш ефективне використання ресурсів», – повідомляється в прес-релізі Bridgestone.

Особливістю представленої розробки є те, що такі покришки буде неможливо використовувати в парі з традиційними колесами, оскільки все, починаючи від маточини до ободу, являє собою зовсім іншу систему. На відміну, наприклад, від безповітряних шин Nexo, які можуть застосовуватись на звичайних велосипедах, концептуальні покришки Bridgestone передбачають заміну існуючих коліс.

Як вже говорилося вище, над безповітряними покришками працює багато шинних компаній. Наприклад, американський виробник квадроциклів Polaris вже запустив в масове виробництво шини для комерційних авто, яким не страшні проколи, а Michelin в 2014 побудував перше в світі підприємство з виробництва безповітряних радіальних шин, які сьогодні з успіхом застосовуються в різних всюдиходах і сільськогосподарській техніці.

Джерело: treehugger.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline