Компанія NVIDIA представляє Project Holodeck – нову систему віртуальної реальності
23 Травня , 2017
Більш доступний електромобіль від «Ауді» вийде в 2018 році
24 Травня , 2017

Boom Supersonic – гіперзвуковий пасажирський авіалайнер, який буде літати в два рази швидше звуку

Хотіли б ви мати можливість добиратись з Лондона в Нью-Йорк всього за 3 години і 15 хвилин? Цілком імовірно, що це стане можливим через кілька років, завдяки зусиллям фахівців компанії Boom Technology, яка займається розробкою гіперзвукового пасажирського авіалайнеру, здатного літати зі швидкістю в два рази вище швидкості звуку. Слід зазначити, що до організації компанії Boom Technology має відношення сер Річард Бренсон, засновник та керівник відомої аерокосмічної компанії Virgin Galactic.
Літак Boom Supersonic буде здатний розвивати в польоті швидкість 2.2 Маха (2335 кілометрів на годину). Це більше швидкості, яку міг розвивати в минулому відомий Конкорд (2180 кілометрів на годину). На швидкості 2.2 Маха переліт із Сан-Франциско до Токіо займе 5.5 годин, а з Лос-Анджелеса в Сідней можна буде дістатись за 6 годин і 45 хвилин.
Самолет Boom Supersonic #2
“Використання надзвукових пасажирських перевезень дозволить, наприклад, заощадити два дні часу при подорожі до Азії і назад” – розповідає Блейк Шолль (Blake Scholl), президент і один із засновників компанії Boom Technology “І цей вільний час ви зможете повною мірою присвятити своїй сім’ї чи бізнесу”.
В даний час компанія Boom Technology вже зібрала 33 мільйони доларів, які надійшли їй з різних джерел. І найближчим часом фахівці компанії приступлять до створення першого дослідного зразка гіперзвукового пасажирського авіалайнеру, що отримав назву “Baby Boom”. Цей літак, який є зменшеною копією майбутнього літака, має вперше піднятись в повітря в 2018 році. А повнорозмірний літак, здатний перевозити 55 пасажирів в комфортних умовах бізнес-класу, має з’явитись до 2020 року.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline