Лазерні атаки на пілотів літаків стають серйозною проблемою
27 Вересня , 2017
Ford перетворить всі свої моделі в електромобілі та гібриди
28 Вересня , 2017

Boeing заплатить 2 мільйони доларів за створення кращого джетпаку

На дворі вже давно 2017-й рік, а літаючі автомобілі лише починають робити свої перші несміливі тестові польоти. Замість того, щоб включитись в гонку по створенню кращого літаючого авто, американська компанія Boeing раптом згадала, що є ще така штука, як джетпак. З такої нагоди вона заснувала конкурс Go Fly Prize, переможцем якого стане той, хто зуміє створити найбільш зручний і ефективний прототип джетпаку. Призовий фонд конкурсу становитиме 2 000 000 доларів.

Захід чимось нагадує ініціативу Google по створенню кращого місяцеходу під назвою Lunar X Prize. Командам-учасницям буде відведено рівно два роки на реалізацію свого проекту і доведення його до презентабельного вигляду. Після чого розроблені джетпаки будуть продемонстровані авторитетному журі. Умови конкурсу прості і зрозумілі: джетпак повинен перенести людину на відстань 20 миль (трохи більше 32 кілометрів) без додаткових дозаправок і проміжних приземлень. Компанії Boeing потрібен досить компактний реактивний ранець, який буде досить тихим і придатним для переміщень в міському середовищі.

Призовий фонд планується розподілити таким чином: десять команд, які будуть відібрані після вивчення запропонованих ними концепцій майбутнього джетпаку, отримають по 20 000 доларів на розробку. З них будуть обрані чотири кращих прототипи, які отримають на доопрацювання ще по 50 000 доларів. Після фінального польоту команда-переможниця отримає приз у розмірі 1 000 000 доларів. Але будуть і додаткові призи. У тому числі 100 000 доларів за найоригінальніший концепт, а також два призи по 250 000 доларів за «витвір мистецтва в галузі авіатехніки» і «найтихіший джетпак».

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: