Флоту Китаю загрожують медузи…
12 Грудня , 2017
Програма AI AlphaGo Zero за кілька годин самонавчання стала кращою у грі в шахи, Го і Сьоґі
12 Грудня , 2017

Boeing впевнений, що зможе обігнати SpaceX на шляху освоєння Марса

Глава корпорації Boeing, Денніс Мюленбург, в недавньому інтерв’ю заявив: «Перша людина, яка ступить на Марс, прилетить туди на ракеті Boeing». Він коротко її описав – Space Launch System (SLS) є величезною ракетою, висотою з 36 поверховий будинок. В даний час відбувається фінальна збірка вузлів, перший політ за маршрутом навколо Місяця заплановано на 2019 рік.

Спочатку політ SLS був запланований на 2018 рік, однак у квітні 2017-го у доповідній для уряду США було зазначено, що Boeing відчуває технічні труднощі і не встигає в зазначений строк. Чи стане це перешкодою для реалізації другої частини великого плану, початку місій на орбіті Марса в 2030-му і висадки на планету до кінця десятиліття?

Категорична заява Мюленбурга отримала лаконічну і багатозначну відповідь від Ілона Маска, голови конкуруючого проекту SpaceX. Його коментар під твітом «Boeing поб’є Маска в гонці на Марс» звучить як «Do it» — «Зробіть це».

Що першим добереться до сусідньої планети: велетенська ракета SLS від Boeing або багаторазовий космічний корабель Big Falcon Rocket від SpaceX? Деякі фахівці порівнюють це протистояння з історичною космічною гонкою СРСР і США, завдяки якій були здійснені майже всі революційні прориви в справі освоєння ближнього космосу. Тепер настала пора зробити крок далі, до нових світів!

Марс

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline