SpaceX вивів на орбіту секретний супутник для уряду США
8 Січня , 2018
Компанія AMD представила свої нові процесори
9 Січня , 2018

Boeing і SpaceX планують доставляти астронавтів на МКС з 2019 року

Аерокосмічні компанії Boeing і SpaceX почнуть доставляти астронавтів на МКС вже в наступному році. Загалом з 2019 по 2024 роки планується здійснити не менше шести пілотованих польотів до Міжнародної космічної станції, повідомляє NASA у своєму блозі.

Згідно із заявою Американського космічного агентства, перші випробування приватних пілотованих космічних човників почнуться вже в 2018 році. Обидві компанії будуть проводити тестування власних розробок на космічних майданчиках у Флориді. Космічний центр Кеннеді і База ВПС на мисі Канаверал теж будуть задіяні у випробуваннях.

Пріоритет у випробуваннях віддається безпеці космічних човників, тому весь цей рік фахівці інженери NASA, Boeing і SpaceX присвятять перевіркам космічних систем та їх відповідності міжнародним вимогам. Саме від результатів цієї перевірки залежить, чи отримають розробки Boeing і SpaceX сертифікати на приватні пілотовані запуски.

У Boeing до кінця цього року планують випробувати двигуни, парашути і ключові системи космічного корабля. SpaceX, в свою чергу, займається будівництвом шести кораблів Crew Dragon і веде розробку інноваційного космічного скафандру для астронавтів. Крім того, ведуться роботи над двигунами Draco і SuperDraco.

Власні розробки NASA, пов’язані з пілотованимм польотами до МКС, рухаються дуже повільно, та й їх ефективність залишається під питанням, але уряд США вимагає від Американського космічного агентства як можна швидше реалізувати хоча б одну пілотовану космічну програму — це дозволить не лише скоротити витрати бюджету, але і відмовитись від послуг російських «Союзів», які зараз доставляють на МКС космонавтів. Перший демонстраційний пілотований політ до МКС SpaceX планує здійснити вже у другому кварталі 2018 року.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: