Компанія Fisker продемонструвала прототип серійного електромобіля EMotion
11 Січня , 2018
Компанія Asus розробила лінзи, що маскують простір між моніторами
12 Січня , 2018

Boeing побудувала гігантський дрон, здатний перевозити вантаж вагою 225 кг

Вчора компанія Boeing представила гігантський дрон, який здатний нести вантаж вагою 500 фунтів (трохи більше 225 кг), передає The Verge. Виробник назвав пристрій «прототипом безпілотного електричного вантажного літального апарату вертикального зльоту і посадки».

За словами компанії, на розробку і будівництво дрону інженери витратили лише три місяці. Апарат вже успішно пройшов перші льотні випробування в науково-дослідній лабораторії Boeing в штаті Міссурі (США).

Новий дрон використовує електричну силову установку і обладнаний вісьмома роторами. У довжину він становить 4,57 метри, завширшки — 5,49 м, у висоту — 1,22 м, і важить 339 кілограмів. Ємність використаних в апараті батарей компанія поки не розкрила.

Презентація нового дрону відбулась лише через чотири місяці після того, як Boeing оголосила про придбання компанії Aurora Flight Science, що займається розробкою автономних систем і виробництвом компонентів для авіаційної галузі. Aurora Flight Science — це одна з кількох компаній, які співпрацюють з Über для створення мережі «літаючих таксі». За словами Boeing, новий прототип «доповнить» ряд електричних VTOL-апаратів, які Aurora розробляє для Uber.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: