Alphabet використовує лазери для створення глобальної інтернет-мережі
19 Грудня , 2017
Virgin Hyperloop One встановила новий рекорд швидкості
20 Грудня , 2017

Boeing патентує систему захисту GPS-навігації на блокчейні

Один з найбільших світових виробників авіаційної, військової та космічної техніки, корпорація Boeing, повідомила про те, що запатентувала нову розробку, суть якої полягає в тому, щоб захистити приймачі GPS за допомогою блокчейну від несанкціонованого втручання.

У супровідній записці до патенту, опублікованій на сайті Управління патентами і товарними знаками США, вказано, що розробка являє собою бортову систему для резервного копіювання та захисту від спуфінгу.

GPS-спуфінг дозволяє «заплутати» передавач шляхом подачі на нього помилкових сигналів. Він застосовується для того, щоб збити з шляху датчики, спотворивши дані про місцезнаходження тих чи інших об’єктів, чиї координати спочатку задані правильно.

«В резервній копії буде зберігатись достовірна інформація, отримана від GPS, тому система буде відмовостійкою і буде застосовуватись на будь-яких типах транспортних засобів, у тому числі і безпілотних», — повідомляється в пояснювальній записці до патенту.

Таким чином, застосувавши технологію блокчейн для захисту бортових систем, Boeing розраховує убезпечити своє обладнання від помилкових сигналів. При необхідності резервна копія даних буде розгортатись заново, якщо система захисту виявить спроби підміни координат.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: