Intel створила процесор, що працює на принципах функціонування мозку
9 Жовтня , 2017
World Solar Challenge святкує 30-ту річницю
9 Жовтня , 2017

Boeing купує Aurora Flight Sciences, розробника робота-пілота

Компанія Boeing продовжує скуповувати невеликі, але перспективні стартапи. Одним з недавніх придбань став Aurora Flight Sciences, розробник системи автоматичного пілотування ALIAS, який самостійно посадив Boeing-747 на тренажері. Сума угоди поки не розголошується, а сама вона повинна пройти через декілька етапів перевірки. Компанія Aurora Flight Sciences має доступ до військових розробок, тому не повинна дістатись кому попало.

Перші випробування робота-пілота проходили навесні цього року, після чого інженери компанії почали працювати над автоматичною системою ідентифікації розмітки злітно-посадкових смуг. Так, ALIAS (Aircrew Labor In-Cockpit Automation System) — дійсно практично повноцінний робот-пілот, здатний адекватно оцінювати ситуацію, реагувати на накази і діяти в надзвичайних ситуаціях.

Технічний директор Boeing вважає, що залишатись лідерами в свій галузі можна, якщо тримаєш «ніс за вітром», тому скупка перспективних компаній і стартапів виглядає цілком доречно. Крім розробника автопілота, Boeing має кілька компаній, які розробляють планери і інші літаки, що використовують чисту і поновлювану енергію.

Схоже, в Boeing роблять акцент на використанні безпілотних технологій. Мабуть, в компанії дійсно вірять, що в майбутньому люди в кріслах пілотів стануть не потрібні.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline