Революційна стелс-технологія дозволяє суттєво зменшити кількість рухомих частин літака
16 Грудня , 2017
Нова система ВМС США перетворить будь-який вертоліт в безпілотник
17 Грудня , 2017

Blue Origin успішно випробувала нову капсулу для космічних туристів (відео)

У середу 13 грудня о 10:59 ранку за місцевим часом ракета-носій New Shepard компанії Blue Origin вперше підняла в небо суборбітальну капсулу Crew Capsule 2.0. В ході польоту ракета досягла висоти 98,16 кілометрів над рівнем моря, і пробула там 10 хвилин і 6 секунд до повернення на Землю шляхом контрольованої, керованої посадки.

Crew Capsule 2.0 – це остання експериментальна модель капсули, головне завдання якої зробити космос доступним для туристів. Вона вперше була продемонстрована на початку 2017 року, а її особливістю стали великі ілюмінатори розміром 73×110 см. Проте в цьому польоті єдиним пасажиром був «Манекен Скайвокер», набита датчиками і приладами лялька, завдання якої – передача в ході польоту інформації на Землю. До того ж в літальному апараті було встановлено ще 12 одиниць обладнання комерційного та дослідницького характеру.

В ході польоту, який в цілому був сьомим у багаторазового корабля New Shepard, ракета досягла максимальної швидкості при підйомі 3200 км/год і при зниженні максимальна швидкість склала 4582 км/год.

корабль для космического туризма

На висоті 1969 метрів від ракети відокремилась капсула, яка за допомогою своїх парашутів повернулась на поверхню Землі об 11.10 за місцевим часом. В той же час сама ракета, користуючись запущеними на висоті 1132 метри двигунами, на швидкості 10,86 км/год торкнулася посадкового майданчика.

«Сьогоднішній політ New Shepard став вражаючим успіхом, – сказав Боб Сміт, генеральний директор компанії Blue Origin. – Цей політ позначив початок нового покоління використання Crew Capsule, покрокового прогресу в реалізації програми випробувальних польотів».

Компанія Джефа Безоса має намір використовувати New Shepard для регулярних суборбітальних польотів для космічних туристів. Ракета з пасажирською капсулою буде досягати лінії Картмана — умовний кордон між космосом і атмосферою планети. Пасажири будуть знаходитьсь в невагомості протягом декількох хвилин, а потім повертатись на Землю.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline