Koenigsegg і Qoros створили карбоновий електромобіль
10 Квітня , 2017
Джефф Безос буде щорічно продавати свої акції Amazon в підтримку Blue Origin
11 Квітня , 2017

Битва гігантських роботів відбудеться в серпні цього року

У 2015 році MegaBots, група американських інженерів, які створили велетенського пілотованого бойового робота кинули виклик японській компанії Suidobashi Heavy Industries, що побудувала 4-метрового робота Kuratas. Японці, як це і годиться, з честю самураїв прийняли виклик зухвалих американців, але конкретних дат про початок поєдинку названо не було. І ось, через два роки з моменту цієї угоди хлопці з MegaBots оголосили, що бійка гігантських роботів нарешті відбудеться. І відбудеться в серпні цього року.

Повні технічні характеристики цих монстрів знають хіба що тільки їх творці. Тому, якщо говорити виключно про габарити машин, то творіння MegaBots під назвою Mk.3 виглядає більш переконливо. Зріст машини вагою 12 тон становить, майже, 5 метрів. Японський Kuratas, в свою чергу, відноситься до іншої вагової категорії. Важить він 4,4 тонни і майже на метр нижче свого супротивника. Але так як Kuratas був створений ще кілька років тому, то компанія Suidobashi Heavy Industries найімовірніше змогла модернізувати його і зробити акцент на його сильні сторони. При цьому робот виглядає більш мобільним у порівнянні зі своїм супротивником. Американці ж в свою чергу створили Mk.3 відносно недавно, при цьому робота ще жодного разу не показували в повній збірці і обважуванні. Тобто, перед нами справжня темна конячка.

Як би там не було, місце проведення бою не розголошують, однак у організаторів є ще кілька місяців у запасі. Поки не зрозуміло, чи буде цей поєдинок десь транслюватися в прямому ефірі, але відеоролики з боєм в кінцевому результаті можна буде подивитись на YouTube і Facebook-каналах MegaBots і Suidobashi.

Отже, пані та панове, робіть ваші ставки! Хто на вашу думку переможе в цій сутичці? Компактність, спритність і віртуозність як у справжнього ніндзя, або 12 тон живої американської сталі?

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline