Tachyon Speed: електрогіперкар з 6-ма двигунами потужністю 1250 к. с. (відео)
14 Листопада , 2017
Перший запуск важкої ракети Falcon Heavy компанії SpaceX запланований на 29 грудня 2017 року
14 Листопада , 2017

Білл Гейтс побудує “розумне” місто в Арізоні

Білл Гейтс планує побудувати «розумне» місто в США. Інвестиційна компанія Belmont Partners, що належить Гейтсу, вже придбала землю площею 10,1 тис. гектарів неподалік від Феніксу, штат Арізона.

Білл Гейтс почав розкривати плани з будівництва «розумного» міста, яке буде знаходитись приблизно в 45 хвилинах їзди від Феніксу. Місто (з передбачуваною назвою «Бельмонт») буде спрямоване на просування передових технологій. Belmont Partnets придбала землю за 80 млн доларів.

Як відзначає компанія в прес-релізі, проект «розумного» міста буде включати «високошвидкісні цифрові мережі, дата-центри, нові будівельні технології та моделі дистрибуції, а також безпілотні автомобілі і автономні логістичні хаби».

Повідомляється, що Бельмонт не буде сильно відрізнятись від звичного міста: на його території будуть побудовані офіси, магазини, торгові центри та інша інфраструктура. Очікується, що в ньому зможуть проживати близько 80 тис. чоловік.

Нещодавно ми писали про те, що компанія Sidewalk Labs (входить до складу Alphabet) планує побудувати «розумний» район у Торонто (Канада).

 

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline