Літій-іонні батареї можуть заряджатись в 5 разів швидше
22 Лютого , 2018
Як виховати цілеспрямованість у … робота
22 Лютого , 2018

Bigelow Space Operations почне продавати орбітальні станції

Компанія Bigelow Space, відома створенням надувного модуля BEAM, що з 2016 року працює на МКС, займеться комерційним виробництвом орбітальних станцій, які збирається продавати NASA, іншим державним космічним агентствам і навіть приватним компаніям.

Станції, як і модуль BEAM, будуть надувними, що дозволить доставляти їх на орбіту за допомогою звичайних ракет-носіїв. Після того як модуль виведений на орбіту, його потрібно надути, після чого він стане повністю придатний для використання.

Продажем і пошуком клієнтів займеться новий підрозділ компанії Bigelow Space Operations. Перший рік свого існування він присвятить дослідженню та вивченню потенціалу цього нового ринку. Зараз Bigelow Space займається розробкою нового модуля B330 об’ємом 330 кубометрів. Незважаючи на те, що він в три рази менший МКС, його використання буде обходитися значно дешевше повноцінної космічної станції. Отже, і оренда теж не повинна сильно «кусатись».

В надувних модулях B330 можна буде жити, проводити різні дослідження або ж облаштувати космічні готелі. Перший модуль нового типу планується запустити на орбіту вже до 2021 року. Після того як розробка нового модуля буде завершена, компанія приступить до створення надувної станції Olympus, з розмірами, що в два з половиною рази перевищують МКС. Проектувати і зводити її будуть на новому заводі, який поки теж знаходиться на ранній стадії будівництва.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: