Технологія MIXHalo допоможе поліпшити звук на концертах
31 Травня , 2017
3D-друк металом прискориться в рази за рахунок нової технології
1 Червня , 2017

Безпілотні сміттєвози Volvo приступили до роботи (відео)

Вантажний підрозділ компанії Volvo і шведська утилізаційна компанія Renova почали спільні випробування автономного сміттєвозу. Тести триватимуть до кінця цього року.

Перший рейс на незнайомій вулиці безпілотна вантажівка має здійснити під керуванням водія. Автопілот сміттєвозу запам’ятовує маршрут і точки, в яких розташовані сміттєві баки. При наступному проїзді автомобіль може самостійно рухатись і збирати баки.

Між точками збору сміття автономна машина Volvo рухається заднім ходом, об’їжджаючи перешкоди і припарковані авто. Через те, що сміттєвоз їде заднім ходом водій весь час знаходиться поряд з відсіком для ущільнення сміття, завдяки чому йому не треба ходити від кабіни до сміттєприймача. Вантажівка також обладнана датчиками, які відразу зупинять його у випадку небезпеки.

Сміттєвоз має хорошу пам’ять» — водієві достатньо один раз сісти за кермо і показати йому оптимальний маршрут пересування по незнайомій місцевості (вулиці або подвір’ї багатоповерхового будинку), щоб він запам’ятав територію і розташування сміттєвих баків. Наступного разу водій може вийти з кабіни на самому початку знайомого автопілоту маршруту і зайнятись прибиранням сміття.

У 2016 році компанія Volvo почала випробування безпілотних самоскидів. На одному з тестів, щоб довести безпечність технології автопілоту, технічний директор Volvo Торбьорн Хольстрем встав на шляху 18-тонного самоскида, чекаючи, поки той буде зупинений автопілотом. Примітно, що випробування проводились в шахті на глибині 1 320 метрів.

Нагадаємо, влада Парижу запустили в місті два безпілотних міні-автобуси з електричними двигунами. Поки цей проект вважається експериментальним, але в разі його успіху міська влада готова і надалі розвивати такий транспорт. Обидва автобуси ходять за коротким маршрутом між Ліонським вокзалом і вокзалом Аустерлітц в 13-му окрузі Парижу. Рухаються вони виключно по виділеній лінії, по якій не ходить інший транспорт.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: